Specjalista ds. obsługi gwarancyjnej (Warszawa)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zawiadamianie podwykonawców o otrzymanych zgłoszeniach usterek
  • Koordynowanie prac podwykonawców w zakresie zgłoszonych usterek
  • Analiza zasadności zgłoszeń
  • Analiza przyczyn wystąpienia usterki
  • Uczestnictwo w spotkaniach z Inwestorem i podwykonawcą, w tym wykonywanie wizji lokalnych na terenie obiektu
  • Odbiór usuniętych usterek
  • Prowadzenie oficjalnej korespondencji z Inwestorem oraz podwykonawcami
  • Pozyskiwanie ofert na prace dot. wykonawstwa zastępczego
  • Udział w przeglądach pogwarancyjnych
  • Raportowanie statusów usterek do Kierownika Działu Gwarancyjnego

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Minimum 1 rok pracy w budownictwie przemysłowym bądź kubaturowym (na budowie lub w dziale gwarancyjnym)
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego – Budownictwo
  • Biegłej obsługi komputera oraz znajomości programów: MS Office, AutoCAD
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub poprzez umowę kontraktową (b2b),
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju,
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale,
  • Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego,
  • Szkolenia językowe
  • Komputer, telefon.