Panattoni Park Błonie III


Nazwa realizacjiPanattoni Park Błonie IIIPowierzchnia43 400 m²MiejscowośćBłonieLokalizacjaul. Sochaczewska 98CData zakończenia budowy2023Najemca / WłaścicielDTW LOGISTICS GROUP Sp. z o.o.CertyfikacjaBREEAM Excellent

Nowa hala w Błoniu generalnego wykonawstwa Harden Construction zajmuje powierzchnię 43 400 m2 i obejmuje nie tylko powierzchnię magazynową, ale również nowoczesne biura. Kompleks wyposażony jest w komfortowe strefy relaksu dla pracowników, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, wiaty rowerowe wyposażone w samoobsługowe stacje napraw oraz szereg innych rozwiązań przyjaznych pracownikom i środowisku.

Obiekt zaprojektowano z myślą o zrównoważonym rozwoju i ochronie lokalnego środowiska. Jest on także w trakcie procesu certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent.

W realizowanej hali zastosowano liczne optymalizacje w rozwiązaniach projektowych z zakresu zużycia energii i wody. Obiekt będzie mógł wytwarzać własną zieloną energię elektryczną, co przyczyni się do redukcji emisji CO₂ i innych szkodliwych substancji. Na terenie obiektu posadzono łąki kwietne oraz roślinność mającą pełnić funkcję izolacyjną. Zdecydowano się także na instalację budek lęgowych dla ptaków oraz owadów.