14

projektów

700000

m2 łącznej powierzchni

13

zrealizowanych obiektów

Jako Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych na swoim koncie posiadamy wiele zaawansowanych technologicznie realizacji. Znajdują się one na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, śląskiego i kujawsko-pomorskiego. Naszemu doświadczeniu zaufało wiele znanych na polskim rynku firm, m.in. ZING, Samsung, TERG S.A. (MediaExpert), Carrefour, Poczta Polska, InPost czy DB Schenker. Oferujemy budowę i projektowanie hal logistycznych na terenie całej Polski.

Wszystkie nasze realizacje otrzymują certyfikaty BREEAM na poziomie “Excellent” lub “Very good”. Wpływ na środowisko ma dla nas kluczowe znaczenie – czujemy odpowiedzialność za jego ochronę. Z myślą o ekologii wybieramy rozwiązania współgrające z naturą. Nasze realizacje to nie tylko budynki, ale także niezbędna infrastruktura, łąki kwietne, trawniki czy zielone strefy wypoczynkowe. Energia pochodząca z odnawialnych źródeł, miejsca do ładowania samochodów i busów elektrycznych, przestrzenie pełne zieleni oraz najwyższej jakości materiały budowlane – to tylko niektóre rozwiązania stosowane w naszych projektach.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która w krótkim czasie ukończyła wiele różnych projektów. Jako Generalny Wykonawca realizacji hal dla Media Expert, Inpost, Carrefour czy Panattoni możemy poszczycić się doświadczonym zespołem, który skrupulatnie nadzoruje cały proces budowy, przykładając uwagę do każdego szczegółu. Harden Construction tworzą bowiem ludzie łączący się zarówno w pasji do swojej pracy, jak i w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy firmą z głęboko zakorzenionymi wartościami, które pomagają nam osiągnąć postawione cele. Stawiamy na rozwój i dobrą współpracę na każdym etapie realizacji. Podczas budowy hali logistycznej przestrzegamy zasad BHP oraz kierujemy się zrównoważonym budownictwem.