O NAS

Harden Construction to generalny wykonawca zaawansowanych technologicznie wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych dedykowanych różnym potrzebom biznesu, zwłaszcza tym związanym z produkcją, magazynowaniem, logistyką i e-commerce.

Projektowanie i budowanie hal opieramy na precyzyjnych wyliczeniach, które pozwalają dokładnie określić zasoby ludzkie i materiałowe, co ma istotne przełożenie na koszty oraz czas realizacji danej inwestycji.

Nasze realizacje to zrównoważone budownictwo – optymalne połączenie potrzeb efektywności energetycznej i ekonomicznej z dbałością o środowisko naturalne. Ich wspólnym mianownikiem jest wysoka jakość i terminowość. W efekcie tych działań hale przemysłowe Harden Construction otrzymują certyfikaty BREEAM na poziomie Outstanding, Excellent lub Very Good.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Budowane przez nas obiekty infrastrukturalne to 800 tys. m2 powierzchni, z czego już teraz, od 2021 r., oddaliśmy inwestorom do użytku budynki przemysłowe o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m2. Pracujemy w całym kraju dla najbardziej rozpoznawalnych polskich i globalnych marek.