Kierownik Projektu (Warszawa)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie kontraktem od strony budżetowej i terminowej, zapewnienie założonego wyniku finansowego,
  • Bieżąca kontrola przepływów pieniężnych (cash flow),
  • Zarządzanie podległymi zasobami (zespół pracowników, dostawcy, podwykonawcy),
  • Optymalizacja kosztów i zasobów,
  • Raportowanie postępów z realizacji inwestycji,
  • Odpowiedzialność za terminowe zakończenie kontraktu i sprzedaż inwestycji do Klienta.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie; w tym minimum 5-letniego na stanowisku Kierownik Projektu – preferowane obiekty przemysłowe,
  • Wykształcenia wyższego technicznego, kierunkowego: Budownictwo,
  • Posiadania zgodnych z wymogami prawnymi Uprawnień Budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • Bardzo dobrej znajomości procedur kontraktowych,
  • Ugruntowanej wiedzy z zakresu zarządzania finansami i kontroli kosztów,
  • Doświadczenia w kontaktach z Inwestorem i prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • Umiejętności menedżerskich na wysokim poziomie,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania,
  • Odpowiedzialności i dyspozycyjności,
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz łatwości podejmowania decyzji.
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Obsługi komputera: MS Office, AutoCad,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub poprzez umowę kontraktową (b2b),
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju,
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale,
  • Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego,
  • Szkolenia językowe
  • Komputer, telefon, samochód służbowy.