Koordynator instalacji elektrycznych (Łódź/Warszawa)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja robót w zakresie sieci i instalacji elektrycznych i niskoprądowych dla zespołu projektów,
  • Nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy,
  • Optymalizacja kosztów i zasobów w tym również analiza projektów przetargowych budowlanych, wykonawczych,
  • Przygotowywanie ofert dla zamawiającego oraz analiza cenowa i negocjacje z podwykonawcami i dostawcami,
  • Prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków umów z Podwykonawcami,
  • Monitorowanie rynku dostawców produktów i usług,
  • Raportowanie postępów z realizacji inwestycji,
  • Odpowiedzialność za terminowe zakończenie i rozliczenie kontraktu z zamawiającym podwykonawcami i dostawcami,
  • Odbiory robót z Inspektorami Nadzoru Inwestorskiego.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie; w tym minimum 3-letniego na stanowisku Kierownik Robót – preferowane obiekty przemysłowe,
  • Wykształcenia wyższego technicznego z zakresu branży elektrycznej,
  • Posiadania zgodnych z wymogami prawnymi uprawnienień do kierowania robotami branży elektrycznej bez ograniczeń,
  • Znajomości zagadnień instalacji elektrycznych wykonawczych i projektowych,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office oraz programu AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub poprzez umowę kontraktową (b2b)
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju,
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale,
  • Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego,
  • Szkolenia językowe,
  • Komputer, telefon i samochód służbowy do użytku prywatnego.